Online kursai socialinių tinklų sėkmei

Išmok kurti įtraukiantį socialinių tinklų turinį tiesiog savo telefonu

Online mokymai:

Nuotraukos, kurios parduoda: produktų fotografija telefonu

Reels, Shorts ir Tiktoks: kaip planuoti, filmuoti ir publikuoti

CapCut 101: video redagavimas telefonu paprastai

Nuo AI iki Z - dirbtinio intelekto įrankiai darbe ir gyvenime

Įsigyk kursų rinkinį ir sutaupyk! 

Kodėl verta rinktis mano online kursus?

Sukūriau Turinio Akademiją, norėdamas padėti verslui ir kūrėjams efektyviai pristatyti savo paslaugas bei produktus įvairiose platformose. Mano mokymai - aiškūs, efektyvūs ir praktiški. Įsitikinkite patys:

Taupom laiką ir pinigus

Išmokus užduotis atlikti patiems, galima sutaupyti laiko nelaukiant brangių specialistų paslaugų.

Lankstus mokymasis

Po darbo, vietoj darbo ar per atostogas - video pamokos leis mokytis patogiu laiku.

Auginkite verslą

Jūsų sukurtas įtraukiantis turinys bus organiškesnis ir padės auginti perkančią bendruomenę.
Write your awesome label here.

Domina Filmavimas? | Socialiniai Tinklai? | Domiesi Fotografija? | Domina AI įrankiai? | Efektyvus Video? | Domina Retušavimas? | Turinio kūrimas? | Dirbtinis intelektas?

Prisijunk prie naujienlaiškio, o aš pranešiu apie online kursų ir mokymų naujienas ir pasidalinsiu geriausiais pasiūlymais 💰
Puiku, tu mano mėgstamiausių sąraše ✅ Susitiksim pašto dėžutėje!

Kokių atsiliepimų sulaukiau?

Labai naudinga ir įdomiai pateikta informacija. Motyvuojantis lektorius. Laikas prabėgo labai greitai. Tikrai rekomenduoju.
- Ieva D. 🇳🇴
Labai patiko seminaras, tikrai rekomenduoju! Daug naudingos, labai paprastai ir suprantamai pateiktos informacijos.
- Karolina V. 🇱🇹
Esu labai patenkintas nusipirktais mokymais. Mokymai trumpi, aiškūs, konkretūs su praktiniais pavyzdžiais. Mano nuotraukų kokybė žymiai pagerėjo.
- Saulius B. 🇱🇹
Write your awesome label here.

Online kursai kūrėjams

Sukūriau Turinio Akademiją, norėdamas padėti verslui ir kūrėjams efektyviai pristatyti savo paslaugas bei produktus įvairiose platformose. Stengiuosi paprastai ir aiškiai dalintis savo patirtimi, perduoti reikalingas teorines žinias ir tikslius praktinius patarimus, kad galėtumėte jau šiandien realiai pritaikyti išmoktas pamokas.

Taupom laiką ir pinigus

Manau, kad geriausias laikas praleistas mokantis yra tada, kai iš tikrųjų kažką darai praktiškai. Tai ne tik kaip "fotografuoti telefonu" užduotys, bet ir praktiniai patarimai, kodėl verta vienaip ar kitaip filmuoti, kada verta planuoti, o kada tiesiog imti ir daryti. Svarbiausia, kad išmokus, dažnai pavyks atsisakyti brangių specialistų paslaugų ir paties greitai nusifilmuoti pranešimą ar sufotografuoti gautus produktus.
Write your awesome label here.

Auginkite verslą

Turinio kūrimas yra neatsiejama modernaus verslo dalis. Įtraukiantis turinys pritrauks bendruomenę ir augins pardavimus. Svarbiausia, kad žinau, jog tai galima daryti patiems!

Write your awesome label here.

Mokykitės iš ekspertų

Jeigu kažko nežinau apie video, fotografiją, AI ar dizainą, kreipiuosi į profesionalus, kolegas ir draugus, kurie realiai dirba tose srityse, kad galėtų patarti ir jums kaip tikslingiau atlikti įvairias užduotis.

Lektorius Linas Marcišauskas

Labas, aš Linas. Esu ir fotografas, ir vaizdo klipų kūrėjas. O Youtube mane rasit kaip "Linas Dirba Darbus" - ten kuriu vlogus apie skirtingas profesijas. Žinau, kad sudėtingus dalykus moku paaiškinti kantriai ir suprantamai, dėl to renkuosi savo patirtimi dalintis ir mokyti. Tikiuosi ir tave įkvėpti kurti ir sukurti!
Lektorius Linas Marcišauskas - fotografas, videografas mokantis naudotis telefonu
PASIEK SAVO TIKSLŲ

Rask tinkančius online kursus

Sukurta su